Průvodce životem s chronickým onemocněním ledvin (CKD)

Průvodce dialýzou vám přináší informace potřebné k plánování zdravého a aktivního života při dialýze či jiné léčbě CKD. Seznámí vás s možnostmi léčby, poradí, jak se vypořádat s obtížemi i změnami životního stylu, a dodá vám potřebný klid a sebejistotu.

Najděte odpovědi na své otázky

Získejte tipy a rady, které vám během vaší léčby dodají klid a sebejistotu.

Seznamte se s možnostmi léčby

Každý typ dialýzy má svá specifika. Který z nich je vhodný pro vás? Prozkoumejte možnosti, jež se nabízejí, a vyberte si léčebný postup, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Kvalitní život s dialýzou

Zjistěte, jak během léčby zůstat v tělesné i psychické pohodě. 

0. BAXTER_DTP_Frontpage_Find the Answers You Need.png

Najděte odpovědi na své otázky

Po rozhovoru s lékařem budete možná potřebovat více informací, které vám umožní plánovat svou léčbu s klidem a sebejistotou. Zjistěte vše podstatné o chronickém onemocnění ledvin a jeho dopadech na vaše tělo i život.

0. BAXTER_DTP_Frontpage_Explore Your Treatment Options.png

Seznamte se s možnostmi léčby

Chronické onemocnění ledvin lze léčit různými způsoby. Předem si zjistěte, který z nich nejlépe vyhovuje vašim tělesným a psychickým potřebám i vašemu životnímu stylu. Při plánování léčebného postupu s lékařem se vám pak bude lépe rozhodovat.

0. BAXTER_DTP_Frontpage_Live Well on Dialysis.png

Kvalitní život s dialýzou

Kvalita života s chronickým onemocněním ledvin se odvíjí od schopnosti činit správná rozhodnutí. Zjistěte, jak během dialyzační léčby pečovat o své tělesné a psychické zdraví a vést plnohodnotný život. 

Frontpage_mediaslider_02

Jste pečující osobou, nebo čeká dialýza někoho z vašich blízkých?

Péče o osobu podstupující dialýzu změní váš život. Abyste na to byli připraveni, je dobré vědět, co můžete očekávat. Přečtěte si více o tom, co vás čeká, jak můžete svého blízkého na dialýze podpořit a proč je důležité pečovat také o sebe.

Rodina a přátelé